Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Celestynów

Celestynów, mazowieckie

  • 1 150 000 zł
  • 252 m²
  • 4 563 zł/m²

Zdjęcie

Konrad Sobik

Skontaktuj się

Dom Celestynów

Celestynów, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 150 000 zł

252 m²

4 563 zł/m²

Dom Celestynów

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 150 000 zł 252 m² 4 563 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
2 388 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2012

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

2 388 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2012

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (4 563 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 252 m² (208 m² powierzchni użytkowej), 8 pokoi, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2012
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: do wymiany
  • Działka: 2 388 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Milton House, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 207389

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 250m², położony w zachodniej części Celestynowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość wyróżnia się dużą, płaską działką przy drodze asfaltowej oraz dodatkowymi zabudowaniami: wysokim murowanym magazynem i wolnostojącym garażem ażurowym. Na posesji znajduje się również dużo miejsca do parkowania.

Dom ma trzy kondygnacje nadziemne i funkcjonalny układ na 2. (...)

Agent

Konrad Sobik

888 777...

888 777 575

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości